Lidé pracující v kanceláři mají tendenci se celý den hrbit u stolu, nepohybovat se a mělce dýchat. Kancelář je tedy místem, kde je jóga nejvíce potřeba a je pro zaměstnance také nejlépe dostupná.

Naší největší přidanou hodnotou je zlepšení zdraví a produktivity u zaměstnanců, kteří nejsou zvyklí pravidelně cvičit. Umístěním jógy do pracovního prostředí se jim usnadní začátek i pokračování ve cvičení. Výsledky jsou také patrné u lidí, kteří občas či často sportují, ale jejich aktivita je jednostranná, málo vědomá a aktivuje především kosterní svalstvo. I u takových lidí se totiž projevují klasické kancelářské neduhy: shrbená záda, ztuhlost, bolesti zad a krku, záněty vazů (RSI), bolesti břicha, stress, nesoustředěnost a únava.

Víte, že například společnosti AT&T, Apple, Forbes, Google, HBO, IBM, ING, Microsoft a Nike, ale také malé firmy, s několika desítkami zaměstnanců, podporují a platí jógu na pracovišti, protože jsou přesvědčeni, že se jim to vyplatí? Přečtěte si, co napsali Financial Times.