Reference
Máme zkušenosti s českými firmami i mezinárodními korporacemi, malými i velkými skupinami, výukou v českém i anglickém jazyce. Ze známých firem například:
Boomerang publishing, média (lekce jógy)
Coca Cola Česká Republika, FMCG (lekce meditace)
Economia, vydavatel (lekce jógy)
Ikea, obchod (lekce jógy)
Microsoft, IT (lekce jógy)
Mondi Štětí, průmysl 
(kurzy jógy)
Servier, farmacie (lekce jógy)
Socialbakers, social media (lekce jógy)
STRV, web & app design (lekce jógy)

Na cvičení jógy je skvělé, že na něj skoro nic nepotřebujete.
Cvičit můžete na zemi a třeba takovou „pránájámu“ zvládnete i s kravatou. Ve firmě je potřeba pouze vyhrazená místnost, kde budou odsunuté stoly a židle nebo se cvičí mezi nimi. Pro náročnější styly (Vinjása a Aštanga vinjása) je však vhodné mít sportovní oblečení, do kterého se převléknete, případně sprchu. Existuje sice jedna běžná pomůcka, jógová podložka, která zvyšuje komfort; není však nutná, když se cvičí na koberci, nebo lze nahradit dekou.

Předpokladem správného cvičení je motivace a dobrý učitel.
Již po tisíce let byla jóga tradičně předávána z učitele na žáka a žádná kniha to zatím nedokázala změnit. Proto naše instruktory vybíráme a prověřujeme, zda jsou schopni ukázat, vysvětlit a zkontrolovat správnou techniku a také motivovat žáky k jejímu provádění.

Jistě víte, že dosažení výsledků nepřichází bez úsilí. I v tomto případě je pro dosažení žádoucího výsledku potřeba překonat počáteční nechuť, v některých případech ostych, anebo mylné přesvědčení, že čas strávený jógou je možné využít užitečněji. Pomůžeme vám tedy s propagací a incentivy uvnitř vaší společnosti, aby se do programu přihlásil a v průběhu udržel dostatečný počet zaměstnanců.

Cena
Nejprve s vámi domluvíme vhodný styl cvičení, čas a místo.
Orientačně počítejte okolo 2.000 Kč za hodinu dle zkušenosti lektora a dopravní dostupnosti.
Kurzy jógy nebo meditace bývají 8-10 týdenní a za cenu okolo 20.000 Kč.
Záleží na lektorovi, čase, délce lekce a dopravní dostupnosti.

Neváhejte se ozvat, společně zjistíme, co by pro vás bylo nejlepší.